Zľava!

Tescoma Sušička Potravín PRESIDENT

Original price was: 110,99 €.Current price is: 90,99 €.

Hĺbka (cm): 24 cm
Hmotnosť: 2,73 kg
Materiál: nerez + plast
Príkon: 250 W
Šírka (cm): 32 cm
Výška (cm): 30 cm

Viac info

Tescoma Sušička Potravín PRESIDENT

Tescoma Sušička Potravín PRESIDENT je výkonná a tichá sušička potravín s veľkou sušiacou plochou, prehľadným displejom a návodom, ako dokonale usušiť rôznorodé potraviny. S jej pomocou môžete jednoducho a efektívne sušiť rôzne druhy potravín, vrátane ovocia, zeleniny, byliniek a mäsových výrobkov.

Teplotu a dobu sušenia si pritom môžete nastaviť v rozmedzí od 40 do 70 °C a dobu sušenia od 1 do 48 hodín. Sušička potravín PRESIDENT je mimoriadne priestranná. Má 5 sušiacich roštov s celkovou plochou 3500 cm2. Pre dokonalú funkciu a rovnomerné sušenie majú rošty uprostred dostatočne veľký ventilačný otvor. Vďaka pôvodným receptom pre sušenie jabĺk, sliviek, byliniek, paradajok, chilli papričiek, lesných húb aj bravčového a hovädzieho mäsa vyrobíte všetky tieto pochúťky so zaručeným výsledkom. Sušička potravín PRESIDENT je vyrábaná z nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu.

Sušenie potravín

Toto zariadenie umožňuje ľuďom pripravovať si vlastné sušené pochutiny, ktoré sú zdravé, chutné a plné živín. Sušené potraviny sú tiež vynikajúcim spôsobom, ako predĺžiť trvanlivosť sezónnych produktov a minimalizovať odpad. Sušenie horúcim vzduchom uchováva v potravinách vysoké množstvo vitamínov a cenných nutričných látok, trvanlivosť sušených potravín je niekoľkonásobne vyššia než u čerstvých potravín.

Technické údaje sušičky potravín:

Hĺbka (cm): 24 cm
Hmotnosť: 2,73 kg
Materiál: nerez + plast
Príkon: 250 W
Šírka (cm): 32 cm
Výška (cm): 30 cm

 

Viac informácií…

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tescoma Sušička Potravín PRESIDENT”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Katalógové číslo: FH=122157 Kategórie: , , Značka:

Možno by sa Vám páčilo…