Profesionálna sada náradia 216 ks

126,59 

Viac info

Profesionálna sada náradia 216 ks

Profesionálna sada náradia 216 ks je kompletná sada náradia, ktorá obsahuje všetko potrebné pre rôzne opravy a údržbu. Táto sada zahŕňa 216 kusov náradia vo veľkosti 1/2″, čo zahŕňa rôzne typy kľúčov, nástavce, bitové sady a ďalšie náradie.

S touto rozsiahlou súpravou môžete ľahko a efektívne zvládnuť rôzne úlohy doma alebo v dielni. Bez ohľadu na to, či ide o mechanické opravy, údržbu domácnosti alebo remeselné projekty, vám poskytne potrebné nástroje pre prácu.

Nástrčné kľúče sú vyrobené z odolnej chróm-vanádiovej ocele CrV 50BV3, ktorá je vhodná na náradie. Viečka sa vyrábali zápustkovým kovaním a pred kalením sa kalibrovali pomocou presných meradiel a kontrolných zariadení. Zásuvky vybavené systémom AS-Drive, ktorý zvyšuje maximálny krútiaci moment o 25 %, s úplnou ochranou ráfika matice, zásuvky s dvojfarebným povrchom. Súprava obsahuje aj bity z tvrdej ocele S2. Súprava umožňuje práce vyžadujúce veľmi vysoké zaťaženie a presnosť, umožňuje mnohé servisné operácie súvisiace s uvoľňovaním a uťahovaním závitových spojov rôznych menovitých rozmerov. Ráčne majú trojzložkovú rukoväť a 72 zubov (pracovný zdvih 5 stupňov).

V ponuke aj Profesionálna 122-dielna Súprava náradia

Obsah súpravy

Viac informácií…

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Profesionálna sada náradia 216 ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Katalógové číslo: YM=58700 Kategórie: , Značka: